Стаття 17 ПК України. Права платника податків
Питання/Тема
п. 17.1.11 ст. 17 ПК України. Платник податків має право на повне відшкодування збитків (шкоди), заподіяних незаконними діями (бездіяльністю) контролюючих органів (їх посадових осіб), у встановленому законом порядку;
...

...

Саме по собі здійснення державної влади, безспірно, відбувається у царині публічного права. Так, поняття «влада» прийнято розуміти як публічно-політичні відносини панування і підкорення між суб'єктами, що спираються на державний примус. При цьому здійснення публічної влади, як комплекс діянь уповноважених органів та посадових осіб, базується, у першу чергу, на публічно-правових нормах та імперативному методі правового регулювання.

Водночас, слід визнати, що в умовах існування владного підпорядкування між суб'єктами можуть породжуватись юридичні факти, із настанням яких пов'язується виникнення цивільно-правових за своєю суттю відносин. У першу чергу, такими юридичними фактами є вчинення незаконних дій (бездіяльності) представниками державної влади, у результаті яких фізичній або юридичній особі було завдано майнову шкоду.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Інформація про документ
Актуально з:
31.07.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію