Стаття 168. Порядок нарахування, утримання та сплати (перерахування) податку до бюджету
Редакції документа
Питання/Тема
Чи необхідно застосовувати податкову соціальну пільгу під час обчислення ПДФО в момент виплати авансу?
...

...

Відповідно до пункту 169.1 статті 169 ПК України, платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги.

Норми ПК України прямо не врегульовують це питання, однак, враховуючи положення статті 169 ПК України, де зазначено, що платник податку має право на зменшення суми саме загального місячного оподатковуваного доходу, можна дійти такого висновку – при виплаті авансу податкова соціальна пільга не застосовується і сума ПДФО не зменшується.

close icon
Інформація про документ
Актуально з:
23.09.2015
Елемент податку:
  • Порядок обчислення податку
  • Вид платежу:
    Податок на доходи фізичних осіб
    Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію