Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід
|
Реєстрація

Ru

En

Ua

Стаття 134. Об’єкт оподаткування
Питання/Тема
Чи зобов’язане підприємство, яке протягом звітного року перейшло зі спрощеної системи оподаткування на загальну, коригувати бухгалтерський фінансовий результат при розрахунку об’єкта оподаткування податком на прибуток? Очікуваний річний дохід не перевищить 20 мільйонів гривень.
...

...

За загальним правилом підпункту 134.1.1 пункту 134.1 статті 134 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755 – VI (далі – ПК України) платник податку на прибуток розраховує об'єкт оподаткування цим податком шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які виникають відповідно до положень ПК України.

При цьому платники податку, у яких річний дохід від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний (податковий) період не перевищує 20 мільйонів гривень, мають право визначати об'єкт оподаткування без коригування фінансового результату до оподаткування на усі різниці (крім від'ємного значення об'єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років), передбачені положеннями розділу ІІІ ПК України.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Чи може платник податку на прибуток коригувати бухгалтерський фінансовий результат на суми доходів від надання послуг, сформованих у поточному періоді у зв’язку з переходом на МСФЗ 15, які були оподатковані у попередніх звітних (податкових) роках (базуючись на правилах МСБО 18)?Поворотна фінансова допомога від товариства з обмеженою відповідальністю, отримана та повернена після 01.01.2015 р.: який порядок бухобліку за П(С)БО та оподаткування податком на прибуток у позичальника?Чи може підприємство – дарувальник включити до витрат суму грошової безповоротної фінансової допомоги, наданої іншій юридичній особі?Чи може фінансовий результат до оподаткування (рядок 02 декларації з податку на прибуток) суб’єкта малого або мікропідприємництва, який не застосовує податкові різниці, відрізнятися від значення рядка 2290 у фінансовій звітності на суму штрафу?Чи можна при розрахунку податку на прибуток за новими правилами, відпускні за 2014 рік враховувати у витратах 2015 року при їх виплаті, якщо резерв для них не нараховували? Підприємство працює на загальній системі оподаткування.
Інформація про документ
Актуально з:
01.01.2017
Елемент податку:
  • Об'єкт оподаткування
  • Вид платежу:
    Податок на прибуток підприємств
    Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити