Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід
|
Реєстрація

Ru

En

Ua

Скасування податкового повідомлення-рішення (ППР)
Редакції документа
Питання/Тема
Що являє собою процедура скасування податкових повідомлень-рішень? Яким способом можна скасувати податкове повідомлення-рішення?
...

...

Нормативне визначення «скасування ППР» у ПК України відсутнє, проте виходячи із системного тлумачення норм ПК України скасування ППР – це втрата ППР чинності, повністю або в якійсь частині, в результаті процедури оскарження такого ППР в адміністративному та/або судовому порядку, у зв'язку з чим, таке ППР не породжує для платника податку будь-яких правових наслідків з моменту його прийняття та тягне за собою відкликання такого ППР. 

ППР може бути скасовано:

- за результатами проведення процедури його адміністративного оскарження (пункт 55.1 статті 55 ПК України зазначає, що податкове повідомлення-рішення про визначення суми грошового зобов'язання платника податків або будь-яке інше рішення контролюючого органу може бути скасоване контролюючим органом вищого рівня під час проведення процедури його адміністративного оскарження та в інших випадках у разі встановлення невідповідності таких рішень актам законодавства. Отже, за процедурою адміністративного оскарження можна оскаржувати і, відповідно скасовувати, не лише ППР, а будь-які рішення контролюючих органів (крім рішень, які попередньо оскаржувалися в судовому порядку) .

Процедура адміністративного оскарження ППР (інших рішень контролюючих органів) означає, що такі рішення повинні бути оскаржені до контролюючих органів вищого рівня.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити