Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Система електронного адміністрування податку на додану вартість
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Що таке показник «override» в СЕА і як він може впливати на значення реєстраційного ліміту?
...

...

Починаючи з серпня-вересня 2017 року деяким платникам ПДВ реєстраційний ліміт у системі електронного адміністрування ПДВ (далі – СЕА) був зменшений на показник «override».

Зазначений вище показник відображається у рядку 6 Витягу з системи електронного адміністрування ПДВ (далі – Витяг) у вигляді загальної суми перевищення податкових зобов'язань, зазначених платником у поданих податкових деклараціях з урахуванням поданих уточнюючих розрахунків до них, над сумою податку, що міститься в складених таким платником податкових накладних та розрахунках коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих в ЄРПН. Тобто показник «override» є показником ΣПеревищ, передбаченим пунктом 200-1.3 статті 200-1 Податкового кодексу України (далі – ПК України).

Відповідно до пункту 200-1.3 статті 200-1 ПК України для обчислення показника ΣПеревищ використовуються документи (податкові накладні, розрахунки коригування, митні декларації, аркуші коригування та додаткові декларації) , складені починаючи з 01 липня 2015 року.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити