Самостійне коригування
Редакції документа
Питання/Тема
Чи зобов’язана особа здійснювати самостійне коригування?
...

...

Як визначено у підпункті 39.5.4.2 ПК України, самостійне коригування є коригуванням платником податків ціни контрольованої операції, за результатами якого розрахована ціна відповідає принципу «витягнутої руки», навіть якщо така ціна відрізняється від фактичної ціни, встановленої під час здійснення контрольованої операції.

При цьому, виходячи з підпункту 39.5.4.1 ПК України, самостійне коригування є правом платника податків. Проте, якщо умови контрольованих операцій призводять до заниження податкового зобов'язання у порівнянні з неконтрольованими операціями, платник, який не скористався таким «правом», буде нести відповідальність за пунктом 123.1 ПК України, окрім донарахування податкових зобов'язань за результатами застосування методів, визначених пунктом 39.3 ПК України.

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Актуально з:
22.09.2015
Елемент податку:
  • Порядок обчислення податку
  • Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію