Розстрочка (розстрочення грошових зобов'язань або податкового боргу платника податків)
Редакції документа
Питання/Тема
Який передбачений порядок погашення розстрочки?
...

...

1. За пунктом 100.6 статті 100 ПК України, розстрочені суми грошових зобов'язань або податкового боргу (в тому числі окремо – суми штрафних (фінансових) санкцій) погашаються рівними частками починаючи з місяця, що настає за тим місяцем, у якому прийнято рішення про надання такого розстрочення.
(Детальніше про порядок погашення розстрочки у Розділі IV Наказу Міністерства доходів і зборів України 10.10.2013 № 574 Про затвердження Порядку розстрочення (відстрочення) грошових зобов'язань (податкового боргу) платників податків) .
2. Строки сплати розстрочених (відстрочених) сум або їх частки можуть бути перенесені шляхом прийняття окремого рішення та внесення відповідних змін до договорів розстрочення (відстрочення), відповідно до пункту 100.11 статті 100 ПК України.
3. При сплаті розстроченого податкового боргу з ПДВ може враховуватися у зменшення суми податкового боргу з податку, що виник за попередні звітні (податкові) періоди, від'ємне значення суми, розраховане згідно з пунктом 200.1 статті 200 ПК України, в частині, що не перевищує суму, обчислену відповідно до пункту 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу на момент отримання контролюючим органом податкової декларації (пункт 200.4 статті 200 ПК України).

Експерт Taxlink,

Мирослава НЕЧАЙ

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію