Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Розстрочка (розстрочення грошових зобов'язань або податкового боргу платника податків)
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Які органи приймають рішення про розстрочку?
...

...

Розстрочення грошових зобов'язань (податкового боргу) можуть надавати в межах повноважень за кожним окремим випадком:
Державна фіскальна служба України (далі ДФС України) – без обмежень суми;
головні управління ДФС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві, Севастополі та Міжрегіональне головне управління ДФС – Центральний офіс з обслуговування великих платників – на суму не більше 3 млн гривень;
державні податкові інспекції, спеціалізовані державні податкові інспекції – на суму не більше 300 тис. гривень.
Рішення про розстрочення грошових зобов'язань (податкового боргу) у межах одного бюджетного року приймається у такому порядку:
- щодо загальнодержавних податків та зборів – керівником органу ДФС (його заступником);
- щодо місцевих податків і зборів – керівником органу ДФС (його заступником) та затверджується фінансовим органом місцевого органу виконавчої влади, до бюджету якого зараховуються такі місцеві податки чи збори. Законодавством не встановлено будь-яких критеріїв, коли фінансовий орган місцевого органу виконавчої влади може не затвердити таке рішення про розстрочку. Тобто, не зрозуміло, чи таке затвердження є суто формальним, чи це дискреційне повноваження цього органу.
(До місцевих органів виконавчої влади належать місцеві адміністрації).
Рішення про розстрочення грошових зобов'язань (податкового боргу) щодо загальнодержавних податків та зборів на строк, що виходить за межі одного та/або більше бюджетних років, приймається керівником (заступником керівника) ДФС України, про що повідомляється Міністерством фінансів України (пункт 100.8 статті 100 ПК України).

Експерт Taxlink,

Мирослава НЕЧАЙ

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити