Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Розрахунок коригування
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
В яких випадках розрахунок коригування підлягає реєстрації в ЄРПН?
...

...

Розрахунок коригування підлягає реєстрації в ЄРПН в будь-якому випадку, якщо він був складений внаслідок виправлення помилок, допущених при складанні податкової накладної, у тому числі не пов'язаних зі зміною суми компенсації вартості товарів/послуг.

Також Податковий кодекс України в статті 192 передбачає й інші випадки, з настанням яких у платників податків виникає обов'язок зі складення та реєстрації в ЄРПН розрахунку коригування до відповідної податкової накладної.

Цей обов'язок виникає, якщо після постачання товарів/ послуг здійснюється будь-яка зміна суми компенсації їх вартості, включаючи наступний за постачанням перегляд цін, перерахунок у випадках повернення товарів/послуг особі, яка їх надала, або при поверненні постачальником суми попередньої оплати товарів/послуг.

Читати детальніше
Пов'язані питання/Теми
Які особливості складання розрахунку коригування до податкової накладної при частковій передоплаті за товари/послуги, у випадку якщо здійснився перегляд (збільшення) їх ціни?Чи потрібно складати розрахунок коригування до податкової накладної, у якій вказана неправильна дата її складання?Чи можна складати розрахунок коригування до податкової накладної, складеної за щоденним підсумком операцій?Чи має право підприємство – правонаступник складати розрахунки коригування до податкових накладних, які складалися до реорганізації?Як змінити номенклатуру, кількість та вартість наданої послуги розрахунком коригування до податкової накладної, складеної при попередній оплаті, якщо податкова накладна складена із одиницею виміру «послуга», кількістю 1, при цьому в результаті наявні два акти виконаних робіт, в кожному з яких кількість послуги теж зазначено 1?Що таке розрахунок коригування?Хто може складати розрахунок коригування?
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити