Розрахунок коригування
Питання/Тема
Що таке розрахунок коригування?
...

...

Податковий кодекс України та Порядок заповнення податкової накладної, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 22.09.2014 № 957 не містять визначення поняття «розрахунок коригування».

Відповідно до абзацу 4 пункту 192.1 статті 192 ПК України, розрахунок коригування до податкової накладної складається у випадку виправлення помилок, допущених при складанні податкової накладної, у тому числі не пов'язаних із зміною суми компенсації вартості товарів/послуг.

Водночас, також можна стверджувати, що розрахунок коригування:

  • складається виключно на підставі вже складеної податкової накладної;
  • у випадку його складення, він стає невід'ємною частиною податкової накладної (яка стала підставою для такого складення), а отже – є підставою для виникнення у платника податків права на формування податкового кредиту.
close icon
Інформація про документ
Актуально з:
01.01.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію