Розміщення відходів
Редакції документа
Питання/Тема
Чи здійснюють розміщення відходів особи, що надають послуги з вивезення побутових відходів, при їх збиранні та/або перевезенні?
...

...

Податковий кодекс України не містить визначення або переліку послуг з вивезення побутових відходів, їх збирання та/або перевезення. Проте у відповідності з пунктом 5.3 статті 5 ПК України, інші терміни, що застосовуються Кодексі і не визначаються ним, використовуються у значенні, встановленому іншими законами.

Питання поводження з відходами регулюються Законом України «Про відходи» від 5 березня 1998 року № 187/98-ВР, де в статті 1 розкрито значення відповідних термінів.

Так, зокрема, під послугами з вивезення побутових відходів в значенні, встановленому Законом № 187/98-ВР слід розуміти збирання, зберігання та перевезення побутових відходів, що здійснюються у населеному пункті згідно з правилами благоустрою, затвердженими органом місцевого самоврядування.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію