Роялті
Питання/Тема
Як оподатковується роялті податком на додану вартість?
...

...

Відповідно до підпункту 196.1.6 пункту 196.1 статті 196 ПК України не є об'єктом оподаткування операції з виплат дивідендів, роялті у грошовій формі або у вигляді цінних паперів, які здійснюються емітентом.

Однак слід врахувати, що платежі, які відповідно до абзацу 2 підпункту 14.1.225 пункту 14.1 статті 14 ПК України, не визначаються роялті, є об'єктом обкладення ПДВ з урахуванням норм пункту 185.1 статті 185 ПК України. Згідно з пунктом А) пункту 186.3 статті 186 ПК України місцем постачання майнових прав інтелектуальної власності, створення за замовленням та використання об'єктів інтелектуальної власності, у тому числі за ліцензійними договорами…вважається місцем, в якому отримувач послуг зареєстрований як суб'єкт господарювання або у разі відсутності такого місця – місце постійного або переважного його проживання.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію