Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Резидент
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Які умови визнання відокремленого підрозділу юридичної особи резидентом за ПК України?
...

...

Відокремлений підрозділ вважається резидентом, якщо юридична особа, підрозділом якої він є, визнається резидентом України. Такий висновок можна зробити з формулювання підпункту «а» підпункту 14.1.213 ПК України, а саме: «юридичні особи та їх відокремлені підрозділи». В свою чергу, юридична особа вважається резидентом, якщо вона зареєстрована відповідно до закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців». Місцезнаходження та місце здійснення діяльності відокремленим підрозділом не впливає на визначення його резидентства. 

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Чи має значення громадянство контрагента при укладенні договору купівлі-продажу нерухомого майна?В яких значеннях вживається поняття «резидент» в ПК України?Які ознаки статусу резидента?Які умови визнання юридичної особи резидентом за ПК України?Які особливості визначення статусу резидентства для дипломатичних, консульських та інших офіційних представництв України за кордоном?Які критерії застосовуються для визначення, чи є фізична особа резидентом за ПК України?Які особливості визначення статусу резидентів для осіб без громадянства (апатридів)?У яких випадках та в якій формі необхідно підтверджувати статус резидента?Який нормативно-правовий акт регулює отримання довідки про підтвердження статусу податкового резидента України?Яким чином фізична особа може довести умови, за якими їй надається статус резидента?Яка правова підстава відмови у видачі довідки про підтвердження статусу податкового резидента України?Які особливості застосування конвенцій про уникнення подвійного оподаткування для визначення резидентства особи?Які положення щодо статусу резидента передбачені в міжнародних договорах, які підписані і ратифіковані Україною?
Інформація про документ
Актуально з:
13.06.2015
Елемент податку:
  • Платник податку
  • Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити