Рекламні послуги
Питання/Тема
Чи підлягають оподаткуванню ПДВ операції з постачання платником ПДВ рекламних послуг резиденту та нерезиденту?
...

...

Згідно з підпунктом б) пункту 185.1 статті 185 Податкового кодексу України (далі – ПК України) об'єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку з постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до статті 186 ПК України.

В цілях оподаткування рекламних послуг ПДВ, згідно із підпунктом б) пункту 186.3 статті 186 Податкового кодексу України, місцем постачання рекламних послуг вважається місце, в якому їх отримувач зареєстрований як суб'єкт господарювання або – у разі відсутності такого місця – місце постійного чи переважного його проживання.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію