Рекламні послуги
Питання/Тема
Чи оподатковуються ПДВ безоплатне розповсюдження товарів/послуг рекламного призначення?
...

...

Відомо, що згідно з підпунктом г) пункту 198.5 статті 198 Податкового кодексу України, якщо товари/ послуги, необоротні активи починають використовуватися в операціях, що не є господарською діяльністю платника податку, такий платник податку зобов'язаний нарахувати податкові зобов'язання виходячи з бази оподаткування, визначеної відповідно до пункту 189.1 статті 189 ПК України.

А згідно з підпунктом 14.1.36 пункту 14.1 статті 14 ПК України, господарською діяльністю є діяльність особи, що пов'язана з виробництвом (виготовленням) та/або реалізацією товарів, виконанням робіт, наданням послуг, спрямована на отримання доходу і проводиться такою особою самостійно та/або через свої відокремлені підрозділи, а також через будь-яку іншу особу, що діє на користь першої особи, зокрема за договорами комісії, доручення та агентськими договорами.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію