пункт 10
Питання/Тема
Що таке альтернативна (невійськова) служба?
...

...

Альтернативна (невійськова) служба є службою, яка запроваджується замість проходження строкової військової служби, і має на меті виконання обов'язку перед суспільством.

Законом України «Про альтернативну (невійськову) службу» від 12 грудня 1991 року № 1975 – XII визначено організаційно-правові засади альтернативної (невійськової) служби (далі – альтернативна служба) , якою відповідно до Конституції України має бути замінене виконання військового обов'язку, якщо його виконання суперечить релігійним переконанням громадянина.

 Право на альтернативну службу мають громадяни України, якщо виконання військового обов'язку суперечить їхнім релігійним переконанням, і ці громадяни належать до діючих згідно з законодавством України релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю. Громадянин України, який проходить альтернативну службу, користується всіма соціально-економічними, політичними та особистими правами і свободами, за винятками, визначеними цим та іншими законами України, відповідно до Конституції України, і виконує всі обов'язки громадянина України.        

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію