Пункт 23
Питання/Тема
Чи нараховуються податкові зобов’язання з ПДВ за постачання брухту, отриманого в процесі виробництва товару?
...

...

Згідно з підпунктом а) пункту 185.1 статті 185 Податкового кодексу України (далі – ПК України) постачання товару на митній території України є об'єктом оподаткування ПДВ.

Водночас згідно з пунктом 23 підрозділу 2 розділу ХХ ПК України тимчасово до 1 січня 2022 року від оподаткування ПДВ звільняються операції з постачання, у тому числі операції з імпорту відходів та брухту чорних і кольорових металів, а також паперу та картону для утилізації (макулатури та відходів) товарної позиції 4707 згідно з УКТ ЗЕД. Переліки таких відходів та брухту чорних і кольорових металів затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Отже, операції з постачання та імпорту брухту металів за переліком, затвердженим постановою Кабінету міністрів України від 12.01.2011 № 15, звільняються від оподаткування ПДВ за пунктом 23 підрозділу 2 розділу ХХ ПК України.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Інформація про документ
Актуально з:
17.09.2019
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію