Пропорційне коригування
Редакції документа
Питання/Тема
За яких умов платник має право на пропорційне коригування?
...

...

Відповідно до підпункту 39.5.5.1 ПК України, пропорційне коригування можливе лише у випадку контрольованої операції між резидентами України. Оскільки за положеннями пункту 39.2 ПК України, контрольованими операціями є операції з нерезидентами (або є «зовнішньоекономічними операціями»), то відповідно і пропорційне коригування можливе щодо операцій, звіт за які поданий за періоди до 31 грудня 2014 року, коли діяли норми про контрольованість окремих операцій з резидентами.

Окремі норми стосуються контрольованості операцій у ланцюзі операцій за участю непов'язаних осіб, у т. ч. резидентів, які не виконують істотних функцій, не несуть істотних ризиків та не використовують в операції істотних активів. Проте, пропорційне коригування можливе лише у випадках здійснення операцій між пов'язаними особами, а тому виключається коригування операцій в ланцюзі.

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Актуально з:
22.09.2015
Елемент податку:
  • Порядок обчислення податку
  • Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію