Продовження граничних строків
Питання/Тема
Чи можливе продовження граничних строків у зв’язку із знаходженням особи у відрядженні за кордоном?
...

...

Продовження граничних строків на цій підставі можливо, оскільки пунктом 102.6. статті 102 ПК України

Таким шляхом іде й судова практика. Так, наприклад, своєю ухвалою

В даній ухвалі зазначено наступне:

Таким чином, колегією суддів встановлено, що позивач не мав об'єктивної можливості вчасно подати звітність та скористався правом на звернення щодо продовження строків.

З огляду на зазначене, судова колегія дійшла висновку про те, що судом першої інстанції правильно встановлені обставини справи, судове рішення ухвалено з додержанням норм матеріального та процесуального права, тому підстав для задоволення апеляційної скарги та скасування судового рішення не вбачається»[1]


[1] Ухвала Севастопольського апеляційного адміністративного суду від 12.12.13 у справі № 801/5827/13-а. [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/36449913

close icon
Пов'язані питання/Теми
Чи застосовуються штрафні санкції у разі продовження граничного строку подання податкової декларації?Як співвідносяться поняття «продовження строків» та «поновлення строків»?Чи є дія обставин непереборної сили підставою для продовження граничних строків?Чи можливе продовження граничних строків у зв’язку із перебування платника податку у слідчому ізоляторі без вироку суду?Хто, коли і куди має право звертатися з заявою про продовження граничних строків?Чи можливе продовження граничних строків у випадку, коли платник податків, був позбавлений можливості виконати дії, передбачені пунктом 102.6 статті 102 ПК України протягом частини встановленого ПК граничного строку?Що є документальним підтвердженням обставин, передбачених пунктом 102.6. статті 102 ПК України?Чи можливе продовження граничних строків, коли платник податку не мав документів або печатки для проставлення на декларації чи заяв, мало місце звільнення працівників платника податку?Протягом якого строку платник податку повинен звернутися з заявою про продовження граничних строків?Чи можливе продовження граничних строків у разі наявності підстав, передбачених пунктом 102.6 статті 102 ПК України у випадку, коли платник податку-юридична особа має кілька осіб, які уповноважені нараховувати, стягувати та вносити до бюджету податки, а також вести бухгалтерський облік, складати та подавати податкову звітність. Дотримання яких умов є обов’язковим для задоволення заяви фізичної особи – платника податку про продовження граничних строків?Чи є перебування платника податку-фізичної особи або уповноваженої особи платника податку юридичної особи на лікарняному підставою для продовження граничних строків?Дотримання яких умов є обов’язковим для задоволення заяви юридичної особи – платника податку про продовження граничних строків?Чи можливе продовження граничних строків з підстав, які об’єктивно унеможливили подання податкової декларації, заяви про перегляд рішень контролюючих органів, заяви про повернення надміру сплачених грошових зобов'язань, однак не входять до переліку, встановленого пунктом 102.6. статі 102 ПК України?Яким чином можна оскаржити рішення керівника контролюючого органу про відмову у продовженні граничного строку?Які дії необхідно вчинити у разі притягнення платника податків до відповідальності за невчасне подання податкової декларації під час дії обставин, передбачених пунктом 102.6. статті 102 ПК України?
Інформація про документ
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію