Процедура узгодження цін
Редакції документа
Питання/Тема
В яких випадках припиняється дія договору про попереднє узгодження ціноутворення?
...

...

ДФС України може припинити договір про попереднє узгодження ціноутворення в односторонньому порядку. Таке право передбачено пунктом 32 Порядку попереднього узгодження ціноутворення у контрольованих операціях, за результатами якого укладаються договори, що мають односторонній, двосторонній та багатосторонній характер, для цілей трансфертного ціноутворення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2015 р. № 504.

Так, ДФС України може достроково припинити дію договору з дати набрання ним чинності за наявності будь-якої з таких підстав:

  • контролюючим органом виявлено недостовірні відомості, зазначені платником податків у документах та матеріалах, поданих разом із заявою, та у щорічному звіті про виконання договору;
  • невідповідність дій платника податків умовам договору або невиконання його умов чи положень.
Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію