Приміщення
Питання/Тема
Що таке приміщення?
...

...

Чинний Податковий кодекс України (надалі – ПК України) не містить визначення поняття «приміщення». Натомість в окремих статтях ПК України містяться посилання на цей термін.

Так, у підпункті 14.1.15 пункту 14.1 статті 14 ПК України дається визначення поняттю «будівлі» – земельні поліпшення, що складаються з несучих та огороджувальних або сполучених (несуче-огороджувальних) конструкцій, які утворюють наземні або підземні приміщення, призначені для проживання або перебування людей, розміщення майна, тварин, рослин, збереження інших матеріальних цінностей, провадження економічної діяльності.

Також термін «приміщення» згадується у підпункті 14.1.129 1 пункту 14.1 статті 14 ПК України. Згідно з цією нормою до об'єктів нежитлової нерухомості разом з будівлями відносяться приміщення, що не віднесені відповідно до законодавства до житлового фонду.

В абзаці е) підпункту 14.1.129 1 пункту 14.1 статті 14 ПК України йде мова про господарські (присадибні) будівлі – це допоміжні (нежитлові) приміщення, до яких належать сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції тощо.

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Актуально з:
17.09.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію