Приміщення
Питання/Тема
Які є види (класифікації) приміщень?
...

...

Загалом норми ПК України містять посилання на такі види приміщень, як «житлові» та «нежитлові (нежилі) приміщення». 

Хоча чинний ПК України не містить визначення «житлові» та «нежитлові (нежилі) приміщення», натомість містить тлумачення таких термінів, як «об'єкти житлової нерухомості» та «об'єкти нежитлової нерухомості».

Так, згідно з підпунктом 14.1.129 пункту 14.1 статті 14 ПК України об'єкти житлової нерухомості – будівлі, віднесені відповідно до законодавства до житлового фонду, дачні та садові будинки.

Положеннями підпункту 14.1.129.1 пункту 14.1 статті 14 ПК України будівлі, віднесені до житлового фонду, поділяються на такі типи:

а) житловий будинок – будівля капітального типу, споруджена з дотриманням вимог, встановлених законом, іншими нормативно-правовими актами, і призначена для постійного у ній проживання. Житлові будинки поділяються на житлові будинки садибного типу та житлові будинки квартирного типу різної поверховості. Житловий будинок садибного типу – житловий будинок, розташований на окремій земельній ділянці, який складається із житлових та допоміжних (нежитлових) приміщень;

б) прибудова до житлового будинку – частина будинку, розташована поза контуром його капітальних зовнішніх стін, і яка має з основною частиною будинку одну (або більше) спільну капітальну стіну;

...

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Актуально з:
17.09.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію