Представник/Представник платника податків/Представництво інтересів/Законний представник/Уповноважений представник/Довіреність
Питання/Тема
Чи тотожні поняття «представник» та «представник платника податків»?
...

...

В чинному українському законодавстві відсутнє точне визначення поняття «представник». ЦК України та усі процесуальні кодекси роз'яснюють лише хто може бути представником . Із системного тлумачення цих норм можемо стверджувати, що представник фізична особа , яка наділена процесуальною дієздатністю і уповноважена представляти особу від її імені та в її інтересах.

Відповідно до підпункту 17.1.2 пункту 17.1 статті 17 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI ( далі – ПК України) платник податків має право представляти свої інтереси в контролюючих органах самостійно, через податкового агента або уповноваженого представника.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію