Позика
Питання/Тема
У якій формі має бути укладено договір позики?
...

...

Договір позики має бути укладений у письмовій формі, якщо його сума не менше ніж у 10 разів перевищує встановлений законом розмір неоподатковуваного доходу, а у випадках, коли позикодавець є юридичною особою – незалежно від суми (частина 1 статті 1047 ЦК України).

Крім того, з метою оподаткування, виходячи з розуміння підпункту 14.1.267 ПК України, можна зробити висновок про обов'язкову письмову форму, оскільки тільки наявність письмового договору стане належним доказом того, що грошові кошти були надані позичальнику із зобов'язанням їх повернення. В іншому разі, отримані суми коштів розцінюватимуться як безповоротна фінансова допомога (дохід).

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію