Позика
Питання/Тема
Які наслідки має отримання позики для платника єдиного податку?
...

...

Відповідно до пункту 292.11 ПК України, до складу доходу, визначеного цією статтею, не включаються суми фінансової допомоги, наданої на поворотній основі, отриманої та поверненої протягом 12 календарних місяців з дня її отримання, та суми кредитів. Таким чином, у випадку неповернення суми коштів, отриманої у позику, протягом 12 календарних місяців з дня її отримання, така сума належатиме до доходів платника єдиного податку, на відміну від кредиту, для повернення якого часових обмежень з метою оподаткування не передбачено.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію