Позика
Питання/Тема
Чи оподатковуються кошти, надані у позику, які повертаються фізичній особі – позикодавцю?
...

...

Відповідно до підпункту 165.1.31 ПК України, не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку, тобто не є об'єктом оподаткування, основна сума поворотної фінансової допомоги, наданої платником податку іншим особам, яка повертається йому.

Для фізичної особи, яка повертає іншій фізичній особі позичені кошти, жодних податкових не передбачено. Однак, якщо поворотну фінансову допомогу отримує юридична особа від фізичної особи та відповідно до термінів, які зазначаються у договорі позики, юридична особа повертає частину отриманої допомоги фізичній особі, то у податковому розрахунку за ф. 1ДФ відображається відповідна частина повернутої допомоги.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію