Позика
Питання/Тема
Чи має право юридична особа надавати позики? Чи не вважатиметься це фінансовою послугою?
...

...

Відповідно до пункту шостого частини першої статті 4 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», надання коштів у позику, в тому числі й на умовах фінансового кредиту, вважається фінансовою послугою.

Однак, згідно з частиною 1 статті 5 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», фінансові послуги надаються фінансовими установами, а також, якщо це прямо передбачено законом, фізичними особами – підприємцями. Фінансовими установами, в свою чергу, є юридичні особи, винесені до Державного реєстру фінансових установ (детальніше щодо вимог до фінансових установ та їхнього правового статусу – див. відповідні аналітичні матеріали).

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію