Повний кавалер ордена Слави/ Повний кавалер ордена трудової слави/ Знак «шахтарська доблесть»/ Знак «Шахтарська слава»/ Медаль «За відвагу»
Питання/Тема
Хто нагороджується медаллю за відвагу? Чим підтверджується факт присвоєння медалі?
...

...

Згідно з положеннями статті 11 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» особи, які нагороджені чотирма і більше медалями «За відвагу» є особами, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною. Пільги у сфері оподаткування таких осіб визначаються Податковим кодексом України. Відповідно до статті 169 ПК України, що встановлює право на податкову соціальну пільгу зазначено, що такі особи мають право на отримання ПСП у розмірі 200 % від розміру пільги, визначеної підпунктом 169.1.1 пункту 169.1 статті 169 ПК України (50% від розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи).

Загалом медаль «За відвагу» є державною нагородою СРСР, якою нагороджувалися воїни Червоної армії, Воєнно-Морського Флоту та пограничної охорони за особливу відвагу та мужність у боротьбі з ворогами радянського союзу.

Підтвердженням отримання медалі «За відвагу» є орденська книжка. Копію орденської книжки платники податків подають разом з заявою на отримання податкової соціальної пільги.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію