Пов'язані особи
Питання/Тема
Як визначити розмір частки володіння корпоративними правами?
...

...

Підпункт 14.1.90 ПК України визначає корпоративні права як права особи, частка якої визначається у статутному фонді (майні) господарської організації, що включають правомочності на участь цієї особи в управлінні господарською організацією, отримання певної частки прибутку (дивідендів) даної організації та активів у разі ліквідації останньої відповідно до закону, а також інші правомочності, передбачені законом та статутними документами. Це визначення відповідає частині 1 статті 167 Господарського кодексу України.

Таким чином, при визначенні частки володіння корпоративними правами основна прив'язка робиться законодавством до частки у статутному фонді (майні) господарської організації.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Які особи є пов’язаними для цілей оподаткування?Для яких цілей використовується поняття «пов’язаних осіб»?Які критерії пов’язаності осіб передбачені ПК України для юридичних осіб (пов’язаність юридичної особи з іншою юридичною особою)?Як встановити пов’язаність юридичної особи з фізичною особою?Які фізичні особи є пов’язаними між собою?Як визначити частку опосередкованого володіння корпоративними правами в одному ланцюзі?Як визначити частку опосередкованого володіння корпоративними правами через декілька ланцюгів?Як визначити частку володіння корпоративними правами через осіб, які пов’язані за критерієм іншим, аніж володіння корпоративними правами?Які особливості визначення пов’язаних осіб у разі участі держави?Який порядок визнання осіб пов’язаними?Які особливості самостійного встановлення пов’язаності платником?У яких випадках суд встановлює пов’язаність осіб?Які наслідки недоведеності контролюючим органом факту пов’язаності осіб в судах І, ІІ інстанції?Щодо якого моменту має визначатися пов’язаність осіб?Якими документами підтверджується пов’язаність осіб?За яких умов суд визнає осіб пов’язаними за позовом контролюючого органу?Яка специфіка самостійного визнання сторонами операції пов’язаними особами?
Інформація про документ
Актуально з:
13.09.2015
Елемент податку:
  • Платник податку
  • Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію