Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
З якого моменту надміру сплачена сума податку вважається такою, що виникла?
...

...

В силу положень пункту 54.1 статті 54 ПК України, крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом. Така сума грошового зобов'язання та/або пені вважається узгодженою.

Виходячи із зазначеного, переплата може виникнути внаслідок:

  • визначення платником податків у платіжному дорученні суми, що перевищує суму до сплати, вказану в податковій декларації;
  • зменшення платником податків податкових зобов'язань за попередні періоди шляхом подання уточнюючого розрахунку (за умови, що зазначені зобов'язання були сплачені в обсязі, визначеному при поданні декларації) .
Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Які суми сплачених грошових зобов’язань має право повернути з бюджету платник податків?Яких умов потрібно дотриматись платнику податків задля отримання права на повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань?Чи можливий у випадку повернення помилково та/або надміру сплачених сум одного податку залік з іншими податками?Які наслідки недотримання платником податків строків звернення до контролюючого органу?Який комплекс дій та протягом якого строку має вжити контролюючий орган щодо повернення платнику податків помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань?Чи може нерезидент повернути помилково та/або надміру сплачені суми податку щодо його доходів з джерелом походження з України?У чому полягає дискреційність повноважень контролюючого органу в аспекті повернення платнику податків помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань?До кого має право пред’явити позов платник податків у випадку затримки повернення йому сум помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань?З яких джерел відбувається повернення платнику податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань?В яких випадках надміру або помилково сплачені податкові зобов’язання вважатимуться такими, що виникли за результатами застосування процедури досягнення податкового компромісу?Якою є відповідальність держави за прострочення нею строків повернення помилково та/або надміру сплачених сум податку?Підприємство перейшло на спрощену систему оподаткування, проте при переході на рахунку в системі електронного адміністрування залишились надміру зараховані кошти. В якому порядку підприємство може повернути ці кошти?
Інформація про документ
Актуально з:
10.06.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити