Помилково сплачені грошові зобов'язання
Редакції документа
Питання/Тема
Чи може платник податків спрямувати помилкову сплату з одного податку в рахунок сплати іншого податку?
...

...

Виходячи з положень пункту 43.4 статті 43 ПК України, обов'язковим реквізитом заяви платника податку на повернення помилково сплачених сум грошового зобов'язання є визначення платником податку напрямів перерахування коштів, що повертаються як помилково сплачені. При цьому, один із таких напрямів – на погашення грошового зобов'язання (податкового боргу) з інших платежів, контроль за справлянням яких покладено на органи Державної фіскальної служби, незалежно від виду бюджету.

Так, відповідно до положень абзацу 3 пункту 87.1 статті 87 ПК України, сплата грошових зобов'язань або погашення податкового боргу платника податків з відповідного платежу може бути здійснена також за рахунок помилково сплачених сум з інших платежів (на підставі відповідної заяви платника) .

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію