Податковий кредит
Питання/Тема
Протягом якого строку платник ПДВ можу сформувати податковий кредит?
...

...

До 03.12.2017 строк для формування податкового кредиту становив 365 календарних днів.

Водночас Законом України від 09.11.2017 № 2198-VIII, який набрав чинності 03.12.2017, було внесено зміни до пункту 198.6 статті 198 Податкового кодексу України (далі – ПК України), відповідно до яких у разі, якщо платник податку не включив у відповідному звітному періоді до податкового кредиту суму податку на додану вартість на підставі отриманих податкових накладних /розрахунків коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних, таке право зберігається за ним протягом 1095 календарних днів з дати складення податкової накладної/ розрахунку коригування.

Окрім того, за вищезазначеним пунктом 198.6 статті 198 ПК України суми податку, сплачені (нараховані) у зв'язку з придбанням товарів/ послуг, зазначені в податкових накладних/ розрахунках коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних з порушенням строку реєстрації, включаються до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому зареєстровано податкові накладні/ розрахунки коригування до таких податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, але не пізніше ніж через 1095 календарних днів з дати складення податкових накладних/ розрахунків коригування до таких податкових накладних, у тому числі для платників податку, які застосовують касовий метод.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити