Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Податковий період
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Яким чином встановлюється податковий період?
...

...

Відповідно до підпункту 7.1.6 пункту 7.1 статті 7 ПК України – податковий період є обов'язковим елементом податку чи збору. Отже, на нього поширюються всі вимоги і принципи, встановлені для елементів податку.

Податковий період встановлюється ПК України. Податковий період місцевих податків та зборів також зазначається у рішеннях органів місцевого самоврядування про встановлення місцевого податку чи збору з дотриманням критеріїв, встановлених розділом XII ПК України для відповідного місцевого податку чи збору. Це означає, що незалежно від того, що ПК України встановлює податковий період для того чи іншого місцевого податку, органи місцевого самоврядування все одно при встановленні такого податку повинні зазначити такий податковий період у своєму рішенні.

При встановленні податкового періоду, законодавець повинен виходити з необхідності забезпечення своєчасного надходження коштів до бюджетів, з урахуванням зручності виконання платником податкового обов'язку та зменшення витрат на адміністрування податків та зборів (пункт 4.3 статті 4 ПК України).

Експерт Taxlink,

Мирослава НЕЧАЙ

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити