Податковий керуючий
Питання/Тема
Які повноваження податкового керуючого щодо адміністративного арешту майна?
...

...

Відповідно до положень ПК України та Порядку призначення та звільнення податкового керуючого з визначенням його функцій та повноважень, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 16.06.2017 № 586, податковий керючий має наступні повноваження щодо адміністративного арешту майна платника податків:

1) здійснює підготовку матеріалів для прийняття керівником (заступником керівника) контролюючого рішення про застосування адміністративного арешту майна платника податків.

Рішення про застосування адміністративного арешту приймається на підставі звернення податкового керуючого, в якому міститься його прохання застосувати адміністративний арешт майна до платника податків (із вказівкою на його вид: повний або умовний). До звернення додаються матеріали, що підтверджують наявність обставин, які зумовлюють до накладення арешту на майно. Такими документами можуть бути:

  • копії договорів купівлі-продажу майна, яке перебуває у податковій заставі, без дозволу податкового керуючого;
  • акт про відмову платника податків у допуску посадових (службових) осіб до проведення документальної перевірки;
  • рішення контролюючого органу, прийнятого на підставі акта про проведення фактичної перевірки (в якому зазначено про відсутність дозволів (ліцензій) на здійснення господарської діяльності/ відсутність реєстраторів розрахункових операцій) ;...
Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію