Податковий борг
Питання/Тема
Чи може фізична особа зареєструватися як платник єдиного податку, якщо у неї виник податковий борг не як у суб'єкта господарської діяльності?
...

...

Фізична особа-підприємець може отримувати доходи від своєї господарської діяльності, а також інші доходи, що не пов'язані з підприємництвом.

Правила оподаткування цих двох категорій доходів, в осіб, які не перебували на спрощеній системі оподаткування, також чітко диференційовані. Так, згідно пункту 177.2. статті 177 ПК України, об'єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов'язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи - підприємця.

Доходами фізичної особи підприємця, відповідно до пункту 177.1. статті 177 ПК України, є доходи, отримані протягом календарного року від провадження господарської діяльності.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Який алгоритм погашення податкового боргу контролюючими органами?Що таке податковий борг та коли він виникає?Чи є невчасно сплачена сума єдиного внеску податковим боргом?Чи є штрафні санкції за порушення порядку застосування РРО – податковим боргом?Які санкції накладаються при виникненні податкового боргу?Чи впливатиме виникнення податкового боргу на періодичність податкових перевірок?Якщо особа має податковий борг, чи можна зареєструватися платником податків на спрощеній системі оподаткування?Що вважається погашенням податкового боргу? Коли борг є погашеним та чим це підтверджується?Яка процедура стягнення податкового боргу?Які особливості стягнення податкового боргу з фізичної особи?Чи є особливості стягнення податкового боргу з фізичної особи-підприємця?Які особливості погашення податкового боргу державних, комунальних підприємств?Який порядок погашення податкового боргу при реорганізації підприємства?Який порядок погашення податкового боргу при ліквідації підприємства?Який порядок стягнення коштів за податковим боргом?
Інформація про документ
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію