Податкове зобов'язання
Редакції документа
Питання/Тема
В який строк необхідно сплатити податкове зобов’язання?
...

...

Сплата повинна здійснюватися не пізніше визначеного строку. Податковим кодексом України від 02.12.2010 р. № 2755 - VI (далі - ПК України) передбачена певна диференціація строків сплати платником податків узгодженого податкового зобов'язання, за юридичними фактами, що передують початку перебігу строків. Таким чином, узгоджене податкове зобов'язання підлягає сплаті:

  • протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого для подання податкової декларації (пункт 57.1 ПК України);
  • протягом 10 календарних днів наступних за днем узгодження грошового зобов'язання, рішення про нарахування якого було оскаржене (пункт 57.3 ПК України);
  • у строки, визначені для сплати податкового зобов'язання податковим агентом для кожного податку (пункт 57.1 ПК України);
  • до або в день подання митної декларації щодо податкового зобов'язання визначеного платником у митній декларації;
Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Що таке податкове зобов'язання та коли воно виникає?Чи можна вважати суму ЄСВ податковим зобов’язанням?Чи є сума, що перераховується на спецрахунки, податковим зобов’язанням?Чи є авансові внески з податку на прибуток податковим зобов’язанням?Чи припиняється обов’язок зі сплати податкового зобов’язання при відкликанні податкового повідомлення-рішення та податкової вимоги? Хто зобов’язаний обчислювати, декларувати та сплачувати податкові зобов’язання? Чи може сплатити податкові зобов’язання платника податків третя особа? Як обчислюються податкові зобов’язання? Яким чином і коли необхідно декларувати податкові зобов’язання?Чи можна змінити суму податкового зобов'язання, у разі неправильного її відображення в податковій декларації/звітності?Якщо податковий орган невірно визначив податкове зобов’язання, як можна його змінити?Яка різниця між узгодженим та неузгодженим податковим зобов’язанням?Чи можна укласти договір відступлення права вимоги податкового зобов’язання?В який строк необхідно сплачувати податкові зобов’язання, якщо декларація подана із пропущенням строків?Чи може бути погашена сума податкових зобов’язань за рахунок надміру сплачених авансових внесків?
Інформація про документ
Актуально з:
28.07.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію