Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Податкова звітність
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Ким податкова звітність має бути підписана?
...

1

Пунктом 48.5 статті 48 ПК України встановлено, що податкова декларація повинна бути підписана керівником платника податків або уповноваженою особою, а також особою відповідальною за ведення бухгалтерського обліку та подання податкової декларації до контролюючого органу. У разі ведення бухгалтерського обліку та подання податкової декларації безпосередньо керівником платника податку така податкова декларація підписується таким керівником. При цьому, достатнім підтвердженням справжності документа податкової звітності є наявність оригіналу підпису уповноваженої особи на документі у паперовій формі або наявність в електронному документі електронного цифрового підпису платника податку. У разі подання декларації фізичною особою, вона має підписуватись саме цією фізичною особою-платником податків або його законним представником. Також, декларація підписується особою, відповідальною за ведення бухгалтерського обліку та подання податкової декларації згідно з договором про спільну діяльність або угодою про розподіл продукції. У випадках, коли податкова декларація подається податковим агентом-юридичною особою, вона повинна бути підписана керівником такого агента та особою, яка відповідальна за ведення бухгалтерського обліку та подання податкової декларації такого агента, а якщо податковим агентом є платник податків-фізична особа – таким платником податків (пункт 48.6 статті 48 ПК України).

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Які складові елементи податкової звітності?Що являє собою податкова декларація?Які строки подання податкової декларації передбачені законодавством?Що являють собою додатки до податкової декларації?Хто є уповноваженими особами на заповнення декларації про майновий стан і доходи?Які особливості подання декларації про майновий стан і доходи фізичними особами-підприємцями?У разі отримання фізичною особою-підприємцем доходу тільки від підприємницької діяльності, які відомості мають ним відображатись у декларації? Чи необхідно вказувати доходи, що були отримані підприємцем не від підприємницької діяльності?Які особливості подання податкової звітності підприємців, які перебувають на спрощеній системі оподаткування?Чи мають право контролюючі органи вимагати подачу звітності за єдиним податком в електронній формі?Що належить до податкової звітності з податку на додану вартість?Яким чином виправити неправильно вказаний індивідуальний податковий номер контрагента в розшифровці податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів?Які способи подання звітності з податку на додану вартість передбачені законодавством?Що являє собою фінансова звітність як складова частина податкової звітності?Що собою являє розрахунок податкових зобов’язань, нарахованих отримувачем послуг, не зареєстрованим як платник податку на додану вартість, які постачаються нерезидентами, у тому числі їх постійними представництвами, не зареєстрованими платниками податків, на митній території України?
Інформація про документ
Актуально з:
14.07.2015
Елемент податку:
  • Строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку
  • Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити