Податкова вимога
Питання/Тема
Як платник податків може оскаржити податкові вимоги, направлені контролюючим органом?
...

...

Відповідно до пункту 59.1 статті 59 ПК України, у разі коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов'язання в установлені законодавством строки, контролюючий орган надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.

Якщо платник податку вважає податкову вимогу незаконною – він має право оскаржити її в загальному порядку, встановленому статтею 56 ПК України, а саме – в адміністративному та судовому порядку.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію