Податкова вимога
Питання/Тема
Чи надсилається податкова вимога у разі несплати або несвоєчасної сплати суми авансових внесків з податку на прибуток?
...

...

Законом України від 28 грудня 2014 року № 71 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», який набрав чинності з 01.01.2015, внесено зміни до пункту 57.1 статті 57 ПК України, в частині сплати щомісячних авансових внесків з податку на прибуток підприємств.

Водночас пунктом 9 підрозділу. 4 розділу XX «Перехідні положення» ПК України визначено, що у січні – грудні 2015 року та січні – травні 2016 року платники зобов'язані сплачувати щомісячні авансові внески з податку на прибуток підприємств відповідно до пункту 57.1 статті 57 ПК України у редакції, що діяла до 1 січня 2015 року. При цьому сума щомісячних авансових внесків за березень – травень 2016 року обчислюється у розмірі не менше 1/12 нарахованої суми податку на прибуток підприємств за 2014 звітний (податковий) рік.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію