Податкова пільга
Питання/Тема
Яких вимог повинен дотримуватися платник податків при використанні податкових пільг?
...

...

При використанні податкових пільг платник податків повинен дотримуватися певних вимог, безпосередньо встановлених законодавством. Такі вимоги можуть бути як загальними – застосовуватися при використанні будь-яких видів пільг, так і спеціальними, тобто передбаченими для конкретного виду пільги. Такі вимоги можна поділити на кілька груп:

1. Формальні вимоги щодо отримання можливості використання пільги. Законом можуть бути передбачені певні формальні вимоги для того, щоб скористатися податковою пільгою, зокрема, подання заяви про застосування податкової пільги до такого платника та документів, що підтверджують його статус, відповідність певним вимогам, володіння конкретним об'єктом або необхідність отримання дозволу на застосування пільги тощо.

2.Ведення обліку використання податкових пільг та сум податків, не сплачених до бюджетів у зв'язку з використанням пільг. Відповідно до пунктів 30.6 та 30.7 статті 30 ПК України суми податку та збору, не сплачені суб'єктом господарювання до бюджету у зв'язку з отриманням податкових пільг, обліковуються таким суб'єктом - платником податків.

...

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Актуально з:
24.07.2015
Елемент податку:
 • Пільга з податку
 • Зв'язки документа
  ?Поставте своє запитання
  Популярні податкові теми
  Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
  Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
  Відправити
  Замовити персональну презентацію