Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Податкова пільга
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Чи повинен платник податків подавати звітність з податку, від оподаткування яким він звільнений?
...

...

Податковий обов'язок платника податків, відповідно до пункту 36.1 статті 36 ПК України, включає в себе такі елементи: обчислення, декларування та сплата суму податку та збору в порядку і строки, визначені законом. Будь-яка податкова пільга не звільняє платника податків від виконання свого податкового обов'язку. В тому числі і звільнення від оподаткування не звільняє платника від виконання податкового обов'язку в цілому, а звільняє лише від одного його елемента – сплати податку. Відповідно, платник податків зобов'язаний відображати інформацію щодо сум, не сплачених до бюджету у зв'язку із звільненням від оподаткування.

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Актуально з:
24.07.2015
Елемент податку:
  • Пільга з податку
  • Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити