Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід
|
Реєстрація

Ru

En

Ua

Податкова накладна
Редакції документа
Питання/Тема
Як виправити помилкову дату в податковій накладній?
...

...

Пунктом 201.1 статті 201 Податкового кодексу України (далі – ПК України) встановлено, що на дату виникнення податкових зобов'язань з ПДВ платник податку зобов'язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін.

Водночас відповідно до абзацу 6 пункту 192.1 статті 192 ПК України у випадку виправлення помилок, допущених при складанні податкової накладної, у тому числі не пов'язаних зі зміною суми компенсації вартості товарів/послуг, складається розрахунок коригування до податкової накладної.

Разом з тим абз.6 пункту 21 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 № 1307, встановлено, що не допускається виправлення даних щодо дати складання податкової накладної та її порядкового номера.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Випадки складання двох податкових накладнихВипадки складання зведеної податкової накладноїТаблиця ІПН у податковій накладній за типами причин ненадання отримувачу (покупцю)Платник ПДВ складає податкову накладну на дату оформлення електронної митної декларації, а повідомлення про перетин кордону отримує на наступний день. Чи правильно визначена дата складання податкової накладної?Що таке податкова накладна?Хто може складати податкову накладну?Які наслідки складання податкової накладної невстановленою/ неуповноваженою особою?У яких випадках податкова накладна підлягає реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних?Які недоліки податкової накладної не дають право на формування податкового кредиту?Які недоліки податкової накладної не позбавляють платника податків права на формування податкового кредиту?
Інформація про документ
Актуально з:
01.12.2018
Вид платежу:
Податок на додану вартість
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити