Податкова інформація
Питання/Тема
Що може вважатися податковою інформацією?
...

...

Відповідно до ст. 1 Закону України «Про інформацію» від 02.10.1992 р. № 2657-ХІІ (в редакції від 02.03.2014 р.), інформація – це будь-які відомості та/або дані, які можуть бути збережені на матеріальних носіях або відображені в електронному вигляді.

Стаття 10 зазначеного Закону диференціює категорію інформації за критерієм змісту на невичерпну кількість видів, до яких належить власне і податкова інформація, що є основою інформаційної діяльності контролюючих органів. При цьому, пунктом 14.1.171 ст. 14.1 Податкового кодексу України передбачено, що з приводу правовідносин, які підлягають регулюванню зазначеним Кодексом, поняття «податкова інформація» вживається саме у значенні, визначеному Законом України «Про інформацію».

Податкова інформація – сукупність відомостей і даних, що створені або отримані суб'єктами інформаційних відносин у процесі поточної діяльності і необхідні для реалізації покладених на контролюючі органи завдань і функцій у порядку, встановленому Податковим кодексом України (ст. 16 Закону України «Про інформацію»).

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію