Податкова адреса
Питання/Тема
Як необхідно проводити зміну податкової адреси?
...

...

При зміні місцезнаходження платник податків зобов'язаний подати державному реєстратору документи для внесення змін до Єдиного державного реєстру , про що повідомити контролюючий орган.

Відповідно до пункту 66.3. статті 66 ПК України у разі проведення державної реєстрації зміни місцезнаходження або місця проживання платника податків , внаслідок якої змінюється адміністративно-територіальна одиниця та контролюючий орган , в якому на обліку перебуває платник податків , а також у разі зміни податкової адреси платника податків , контролюючими органами за попереднім та новим місцезнаходженням ( місцем проживання) платника податків проводяться процедури відповідно зняття з обліку / взяття на облік такого платника податків.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію