Платник податків
Питання/Тема
Як здійснюється взяття на облік у контролюючих органах за основним місцем обліку громадських об'єднань без статусу юридичної особи, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі?
...

...

Нормами пункту 15.1 статті 15 ПК України визначено, що платниками податків є юридичні особи (резиденти і нерезиденти України) та їх відокремлені підрозділи, які мають, одержують (передають) об'єкти оподаткування або провадять діяльність (операції), що є об'єктом оподаткування згідно з цим Кодексом або податковими законами, і на яких покладено обов'язок із сплати податків та зборів згідно з цим Кодексом. Відповідно до Закону України від 22.03.2012 № 4572-VI «Про громадські об'єднання» громадське об'єднання може здійснювати діяльність зі статусом юридичної особи або без такого статусу. Відповідно до норм цього Закону, громадські об'єднання без статусу юридичної особи не мають права бути учасником цивільно-правових відносин, набувати майнові і немайнові права відповідно до законодавства. Отже, громадські об'єднання, включені до Реєстру громадських об'єднань без статусу юридичної особи, не підлягають взяттю на податковий облік у контролюючих органах.

close icon
Пов'язані питання/Теми
Хто такий «платник податку»?Що таке податкова правосуб’єктність платника податків і яке її значення?Які існують класифікації платників податків?Яким є співвідношення платника податків з іншими суб’єктами податкових відносин?Чи може бути особа платником одночасно за декількома податками і зборами?З якого віку фізична особа набуває прав та обов’язків платника податків та зобов’язана отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків?Чи має право малолітня/неповнолітня особа подавати податкову декларацію у випадку отримання об’єкта оподаткування?Як сплачує податки малолітня/неповнолітня особа?Чи мають право контролюючі органи за результатами перевірки складати повідомлення-рішення на філії, відділення, інші відокремлені підрозділи?Хто відповідає за відокремлений підрозділ?Які критерії розподілу платників податків на великі, середні та малі підприємства враховуються при визначенні обов’язку подання податкової звітності до контролюючого органу в електронній формі?
Інформація про документ
Актуально з:
27.07.2015
Елемент податку:
  • Платник податку
  • Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію