Платник податків
Питання/Тема
Чи може бути особа платником одночасно за декількома податками і зборами?
...

...

Відповідно до пункту 15.2 ПК України, кожен з платників податків може бути платником податку за одним або кількома податками та зборами.

Враховуючи зміст пункту 15.2 статті 15 ПК України, можна говорити про те, що існує два розуміння категорії «платник податків»:

- у широкому розумінні загальне визначення платника податку як суб'єкта податкових правовідносин містить пункт 15.1 статті 15 ПК України;

- у вузькому розумінні платник податків є елементом окремих податків (підпункт 7.1.1 ПК України), а тому його правовий статус врегульовується не лише статтею 15 ПК України, яка у такому контексті є загальною нормою, але і спеціальними нормами податкового законодавства.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Хто такий «платник податку»?Що таке податкова правосуб’єктність платника податків і яке її значення?Які існують класифікації платників податків?Яким є співвідношення платника податків з іншими суб’єктами податкових відносин?З якого віку фізична особа набуває прав та обов’язків платника податків та зобов’язана отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків?Чи має право малолітня/неповнолітня особа подавати податкову декларацію у випадку отримання об’єкта оподаткування?Як сплачує податки малолітня/неповнолітня особа?Чи мають право контролюючі органи за результатами перевірки складати повідомлення-рішення на філії, відділення, інші відокремлені підрозділи?Хто відповідає за відокремлений підрозділ?Які критерії розподілу платників податків на великі, середні та малі підприємства враховуються при визначенні обов’язку подання податкової звітності до контролюючого органу в електронній формі?Як здійснюється взяття на облік у контролюючих органах за основним місцем обліку громадських об'єднань без статусу юридичної особи, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі?
Інформація про документ
Актуально з:
27.07.2015
Елемент податку:
  • Платник податку
  • Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію