Платник податків
Питання/Тема
Чи має право малолітня/неповнолітня особа подавати податкову декларацію у випадку отримання об’єкта оподаткування?
...

...

Згідно з пунктом 99.5 ПК України батьки (усиновителі) та опікуни (піклувальники) неповнолітніх, опікуни недієздатних, особи, на яких покладено здійснення опіки над майном безвісно відсутніх (законні представники платників податківфізичних осіб) , повинні від імені відповідних фізичних осіб своєчасно подавати належним чином заповнені декларації про доходи та майно. Згідно з пунктом 99.6 ПК України, законні представники платників податківфізичних осіб несуть відповідальність, передбачену цим Кодексом та іншими законами для платників податків, за невиконання обов'язків, зазначених у пункті 99.5 цієї статті. Таким чином, виконання податкового обов'язку щодо подання податкової декларації малолітньою /неповнолітньою особою вважатиметься неналежним виконанням.

close icon
Пов'язані питання/Теми
Хто такий «платник податку»?Що таке податкова правосуб’єктність платника податків і яке її значення?Які існують класифікації платників податків?Яким є співвідношення платника податків з іншими суб’єктами податкових відносин?Чи може бути особа платником одночасно за декількома податками і зборами?З якого віку фізична особа набуває прав та обов’язків платника податків та зобов’язана отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків?Як сплачує податки малолітня/неповнолітня особа?Чи мають право контролюючі органи за результатами перевірки складати повідомлення-рішення на філії, відділення, інші відокремлені підрозділи?Хто відповідає за відокремлений підрозділ?Які критерії розподілу платників податків на великі, середні та малі підприємства враховуються при визначенні обов’язку подання податкової звітності до контролюючого органу в електронній формі?Як здійснюється взяття на облік у контролюючих органах за основним місцем обліку громадських об'єднань без статусу юридичної особи, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі?
Інформація про документ
Актуально з:
27.07.2015
Елемент податку:
  • Платник податку
  • Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію