Платіжне доручення
Редакції документа
Питання/Тема
Який порядок заповнення реквізитів платіжного доручення на поповнення рахунку в системі електронного адміністрування податку на додану вартість?
...

...

Задля правильного та повного заповнення реквізитів такого платіжного доручення, платники мають керуватися основними нормами Положення №609 та Інструкції №22. Однак, враховуючи непоодинокі випадки допущення платниками помилок при заповненні платіжних доручень на поповнення рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ, контролюючі органи зазначають, що подається воно за формою наведеною в додатку 2 до Інструкції №22. При цьому, контролюючі органи зазначають:

  • у полі «Одержувач» необхідно заповнити назву платника податку на додану вартість, який сплачує кошти та якому відкрито Казначейством України електронний рахунок
  • у полі «Код за ЄДРПОУ» необхідно заповнити код платника податку на додану вартість, який сплачує кошти та якому відкрито казначейством України рахунок
  • у полі « Банк одержувача» необхідно заповнювати «Казначейство України (ел.адм.подат.)»
  • у полі «Код банку» необхідно заповнювати «899998»
  • у полі «№ рахунку» необхідно заповнювати номер рахунку, вказаний в електронному повідомленні або отриманий в Центрі обслуговування платників за основним місцем обліку. У разі відсутності Повідомлення про відкриття ПДВ-рахунку, платнику необхідно звернутися до Центру обслуговування платників за основним місцем обліку платника.

В такому випадку, як зазначають контролюючі органи, при допущенні помилок при заповненні реквізитів у платіжному дорученні, кошти будуть повернуті платникові Державним Казначеством України в автоматичному порядку (повернуті на рахунок платника) .

Юрист-аналітик Taxlink

Анна ГОЛОВАЦЬКА

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію