Первинні документи. Знищення первинних документів.
Питання/Тема
Які обов’язкові реквізити передбачені для первинних документів?
...

...

Відповідно до частини 2 статті 9 Закону України «Про бухгалтерський облік» первинні та зведені облікові документи можуть бути складені на паперових або машинних носіях і повинні мати такі обов'язкові реквізити:

  • назву документа (форми);
  • дату і місце складання;
  • назву підприємства, від імені якого складено документ;...
Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Що таке товарно-транспортна накладна?Який порядок складення товарно-транспортної накладної?Чи є відсутність товарно-транспортної накладної підставою для визнання операції нереальною?Які особливості оформлення ТТН на переміщення спирту етилового та алкогольних напоїв?Чи є копія з оригіналу (фотокопія, скан-копія) належним первинним документом для ведення бухгалтерського обліку?Чи має для замовника юридичну силу акт виконаних робіт (наданих послуг), складений виконавцем в електронній формі?У якому періоді потрібно визнати витрати за електронним актом виконаних робіт (наданих послуг), складеному наприкінці вересня, а підписаному сторонами на початку жовтня?Що таке первинний документ?Недоліки в оформленні первинних документів є підставою для визнання господарської операції нереальною?Чи є товарно-транспортна накладна первинним документом? Чи є рахунок-фактура первинним документом?Який порядок та строк зберігання первинних документів?Який порядок знищення первинних документів із закінченням строку зберігання?Яка відповідальність передбачена за безпідставне знищення первинних документів?
Інформація про документ
Актуально з:
28.07.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію