Первинні документи. Знищення первинних документів.
Питання/Тема
Чи має для замовника юридичну силу акт виконаних робіт (наданих послуг), складений виконавцем в електронній формі?
...

...

Відповідно до статті 5 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» від 22.05.2003 р. № 851 – VI (далі – Закон про електронні документи) електронним документом є документ, інформація в якому зафіксована у вигляді електронних даних, включаючи обов'язкові реквізити документа.

Згідно з правилом частини 2 статті 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 р. № 996 – XIV (далі – Закон про бухоблік) первинні та зведені облікові документи можуть бути складені у паперовій або в електронній формі. Аналогічну норму містить і пункт 2.1 Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.05.1995 р. № 88: « Первинні документи – це документи, створені у письмовій або електронній формі, які містять відомості про господарські операції, включаючи розпорядження та дозволи адміністрації (власника) на їх проведення».

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Що таке товарно-транспортна накладна?Який порядок складення товарно-транспортної накладної?Чи є відсутність товарно-транспортної накладної підставою для визнання операції нереальною?Які особливості оформлення ТТН на переміщення спирту етилового та алкогольних напоїв?Чи є копія з оригіналу (фотокопія, скан-копія) належним первинним документом для ведення бухгалтерського обліку?У якому періоді потрібно визнати витрати за електронним актом виконаних робіт (наданих послуг), складеному наприкінці вересня, а підписаному сторонами на початку жовтня?Що таке первинний документ?Які обов’язкові реквізити передбачені для первинних документів?Недоліки в оформленні первинних документів є підставою для визнання господарської операції нереальною?Чи є товарно-транспортна накладна первинним документом? Чи є рахунок-фактура первинним документом?Який порядок та строк зберігання первинних документів?Який порядок знищення первинних документів із закінченням строку зберігання?Яка відповідальність передбачена за безпідставне знищення первинних документів?
Інформація про документ
Актуально з:
28.07.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію